(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Firma Godna Polecenia. Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami Biura Promocji Gospodarczej

Firma Godna Polecenia. Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami  Biura Promocji Gospodarczej

opublikowano: 2019-07-11

Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie - takie certyfikaty otrzymała firma Hörmann Polska sp. z o.o. Prezesa firmy Rada Programowa Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu wraz z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan wyróżniły tytułem Lidera Przedsiębiorczości.

 

Honorowy patronat nad programem i procesem certyfikacji Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie sprawują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Ten szeroki program promocji gospodarczej ma wyłaniać firmy oferujące najlepsze produkty i usługi, w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, oraz promować najnowocześniejsze metody zarządzania. Proces wyłaniania godnych polecenia firm i zarządzających nimi liderów odbywa się na podstawie doskonalonych od kilkunastu lat badań jakości. Podstawą oceny Rady Programowej jest więc audyt rynkowy uzupełniony o rekomendacje firm, samorządów, organizacji gospodarczych itp.

 

- To dla mnie duża satysfakcja, że prowadzone przeze mnie przedsiębiorstwo pochwalić się może certyfikatem Firma Godna Polecenia, a ja osobiście uznany zostałem za lidera przedsiębiorczości.Oznacza to bowiem, że nie tylko oferowane przez nas produkty, bramy, drzwi i napędy, kojarzą się z najwyższą jakością, ale uznanie wszystkich naszych partnerów zyskuje także sposób kierowania firmą i prowadzenia biznesu - mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

 

Laureatów programu i certyfikacji Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie i Lider Przedsiębiorczości wyłoniono już po raz dwudziesty trzeci.


Przeczytaj także:

Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne. ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann
Duragrain - nowe wzory powierzchni bram garażowych. Hörmann oferuje więcej możliwości aranżacji otoczenia domu

Proponowane projekty:

projekt domu

ALEXANDRIA projekt domu z bal...
wymiar obiektu: 14.65m x 17.3m
133.79m² 3000 zł

projekt domu letniskowego

ORLEAN 7A dom letniskowy
wymiar obiektu: 11m x 6.5m
55.6m² 2300 zł

projekt domu

VELVA 2
wymiar obiektu: 14.4m x 8.18m
108.11m² 2600 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)